ФК «OKKO-2020»

футбольний клуб

«Нива» — ОККО 2:0

5 лютого ОККО розпочав свій турнірний шлях у новому для себе турнірі – Зимовому Кубку ПФЛ.
У дебютній зустрічі команда зустрілась з одним з представників Другої ліги – вінницькою Нивою. Наш суперник вдало виступає у цьому сезоні, займаючи 4 місце в чемпіонаті.
Головними цілями нашої команди у Зимовому Кубку ПФЛ є перегляд нових футболістів, відпрацювання комбінацій та ігрових зв’язків. Але при цьому також важливий і результат, тому ОККО планує посісти гідне місце у турнірній таблиці.
У грі проти Ниви ОККО показав гідний футбол, на рівних борючись с професійним клубом. Долю матчу вирішили кілька хвилин на початку другого тайму, коли господарям вдалось забити два голи у ворота харків’ян. Гру було завершено з рахунком 2:0 на користь «Ниви».
Свій наступний матч Зимовому Кубку ПФЛ ОККО зіграє у суботу, 11 лютого. Нашим суперником буде лідер Другої ліги – «Нива» (Бузова).