ФК «OKKO-2020»

футбольний клуб

ОККО- «Штурм» 0:1

Грою між ОККО та «Штурмом» завершувалась програма чвертьфіналів. Нашій команді протистояв досить досвідчений колектив, у складі грає багато досвідчених футболістів, за плечима яких є багаторічний досвід виступів у професійному українському футболі.
Наша команда змогла позбавити суперника його козирів: довгого розіграшу м’яча та розрізних передач у атакувальну лінію. Тому гравці «Штурму» були змушені доставляти м’яча до карного майданчика завдяки навісам, які не були проблемою для захисту ОККО.
Єдиний гол у матчі було забито з сумнівного пенальті, який було призначено наприкінці першого тайму. Ігор Сікорський вразив правий кут воріт Дениса Ферта – 0:1.
Після перерви ОККО намагався врятувати гру завдяки швидким контратакам, але у останній фазі нашим молодим футболістам не вистачило холоднокровності.